BBToys (Big Boys' Toys) - це десять років історії поставок колекційних фігурок та статуеток персонажів із кінофільмів, телесеріалів та відеоігор.
Ми дбаємо про те, щоб надати покупцеві найякісніший товар, який є на ринку, тому працюємо лише з офіційними дистриб'юторами із США, Європи та Азії.
Налагоджена роками система логістики дозволяє нам отримувати нові товари щотижня. Щоб стежити за оновленнями рекомендуємо долучитись до сторінок у соц.мережах в Instagram та Facebook

Товари які ми пропонуємо виготовлені відомими компаніями, такими як NECA, Hasbro, McFarlane, Medicom, Mezco, Hot Toys, Sideshow, Enterbay, Diamond Select Toys, Bandai, KotobukiyaThreeA/ThreeZero, DamToys, Blitzway, Good Smile Company, Quantum Mechanics, Dark Horse, Storm Collectibles та інші.
Ми добре знаємося на фігурках і підробках на них тому не пропонуємо фігури з відомих китайських ресурсів.
Наш каталог фігурок зручно розбитий на розділи у наступних категоріях:
-Фігурки із фільмів;
-Фігурки за відеоіграм;
-Фігурки із серіалів;
-Фігурки із коміксів;
-Фігурки із мультфільмів/анімаційних серіалів.

Придбати фігурки у нашому інтернет-магазині можна з доставкою у будь-який регіон країни поштовими службами. Нами передбачено кілька варіантів оплати.
Наш інтернет магазин фігурок вже став вибором сотень колекціонерів. Ми старанно працюємо над тим, щоб залишатися серед лідерів та розвиватися для Вас!